top of page

KIZILKAYA’MIZA BİR BÜYÜK HİZMET DAHA

Beldemizin en büyük sorunlarından biri olan su sıkıntısını çözüyoruz.

Seçim vaatlerimiz arasında da bulunan, “boş vaat, büyük iş, yapamazlar” denileni yapıyoruz.

Beldemizin yaklaşık 40 yıllık su şebeke hattını yeniliyor, tam 53 kilometrelik yeni içme suyu hattını vatandaşlarımıza kazandırıyoruz.

Aynı zamanda hızla büyüyen ve gelişen şirin Beldemizde sadece su hattını yenilemekle yetinmiyor, mevcut 350 tonluk su deposunun yanına 1000 tonluk yeni bir su deposu daha yapıyoruz.

İlk olarak 22 Nisan 2019 tarihinde, yani göreve geldikten tam üç hafta sonra İller Bankası Bölge Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, yer tespiti, gerekli ölçümler, zemin araştırmaları vs vs derken, Kızılkaya Kasabası İçme Suyu Hattı Yenileme ve Su Deposu Yapılması İhalesi, 17 Haziran 2021 tarihinde İller Bankası Genel Müdürlüğü, İhale ve Komisyon Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilmiştir.

24 ağustos 2021 yani bugün de son aşamaya gelinerek, ihaleyi kazanan firma ile sözleşmeler imzalanmış, İller Bankası Bölge Müdürümüz Sn. Fuat KOÇAL beyin huzurunda yer teslimi yapılmıştır.

Beldemiz açısından çok önemli olan bu günde bizleri yalnız bırakmayan Asat Genel Müdürümüz ve hemşerimiz Sn. İbrahim KURT abimize ayrıca teşekkür ederim.

Gelecek haftalarda alt yapı çalışmaları başlayacak olup, tahmini olarak 1 yıl gibi kısa bir sürede tüm çalışmalar bitmiş olarak, halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Şimdiden çalışmalar esnasında yaşanacak olan küçük aksaklıklar için tüm hemşerilerimin anlayışına sığınarak, Kızılkaya’mız için hayırlı olmasını dileriz.

BANNER.png
bottom of page